Adatok
Japán cím: Tokyo Mew Mew
Angol cím: Mew Mew Power
Magyar cím: Vadmacska Kommandó
Kínai cím: Dung Ging Miu Miu
Koreai cím: Berry Berry Mew Mew
Szerb: Družina Mjau - Mjau
Spanyol cím: Mew Mew: Amiche Vincenti
Alternatív cím/ek/: Tokyo Myu Myu
Besorolás: Anime/Manga
Hossz: 52 rész / 26 rész
Eredeti nyelv: Japán
Év: 2002-2003
Korhatár: +12
Mangaka: Mia Ikumi
Producerek: Akifumi Takayanagi, Hideyuki Kachi, Ken Hagino, Masato
Műfaj: iskolai élet, kaland, mágia, shoujo, vígjáték
Anime: A Tokyo Mew Mew-et Mia Ikumi támogatásával Pierrot Stúdió készítette és a TV Aichin vetítették először egész Japánban. A történet 52 részből áll, és egy rész kb. félórás. Az anime kisebb -nagyobb változtatásokkal, de ugyan az, mint a manga. Az anime több művészi változáson ment keresztül, hisz az elején a rajzolás kissé régi módi és enyhén „piszkos”, a végére viszont szbbé válik viszont néhol kissé elnagyzolt. De nem csak a rajzolás változott meg, egyes szereplők jobban ki lettek dolgozva, pl. Kisshu és Zakuro stílusa is drasztikusabb lett.
A manga és az anime verzió között rengeteg különbség van, igazából ég és föld a különbség a kettő közt. Ha már az elejébe az elő 5 fejezetbe beleolvasunk /a képgalériában/ rengeteg változás figyelhető meg. Pl.: Hogy csak az egyiket és a legkisebbet említsem Ichigo nem verset mond, miután átváltozik, hanem azt, mondja, hogy „Gonosz tetteidért, bűnhődnöd kell!”
Mew Mew Power: Amerikában a 4Kids adta le a sorozatot, Mew Mew Power címen. Cenzúrázták, kivágtak belőle, felcseréltek egy két részt, új főcímet és háttérzenéket készítettek, átnevezték a szereplőket és több szóviccet és macskás poént tettek bele. A csatorna csak az első 26 részt vette meg, így rövidítette le a sorozatott, így különböző országokban a csatornák, akik a 4Kids-től vették meg a sorozatot csak ezekhez a részekhez készítettek szinkront. Köztük Magyarország is.